ALIŞ YERİ
ALIŞ YERİ MEVKİ
ALIŞ TARİHİ / SAATİ
PARA BİRİMİ
DÖNÜŞ YERİ
DÖNÜŞ YERİ MEVKİ
DÖNÜŞ TARİHİ / SAATİ

Dlm Araç Kiralama

Dış Hatlar Araç Kiralama
Dış hatlar protokollerin daha sıkı uygulandığı, bir ülkeden başka bir ülkeye gittiğiniz, uygulamaların, dillerin, kültürlerin ve para birimlerinin değiştiği bir durumda uçuş sürenize göre jet-lag bile olabilirsiniz. Bu bir tatil, iş gezisi yada turistik bir gezi için yapılan bir dış hat seyahati olabilir. Adaptasyon konusunda zamanla yarışırken yetişmeniz gereken planlarınızdan uzaklaşmış olabilirsiniz. Belki hesaplarınız da pratikte planlarınızla tutmayabilir. Hatta hedefinizi şaşmış yada odak noktanızı kaybetmiş olabilirsiniz.
Planlarınızı tutturabilmeniz için sizi hedefinize yaklaştıracak yada hedefe ulaşmanıza yardım edecek en önemli faktör zaman kazandıracak pratik seçeneklerdir. Zamanı yavaşlatamayacağınıza göre sizi hızlandıracak bir faktör gereklidir. Taksi, toplu taşım yada diğer seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Ancak diğer ulaşım türleri size ve programınıza uyum sağlamada bu kadar pratik ve uyumlu olamayabilir. Başka bir ülkede yaptığınız tatilin tadını çıkarmanıza yardım edecek en iyi arkadaş sizi dinleyen ve sizi istediğiniz yere götüren bir araba olacaktır. Zira gecikmelerinizi telafi edebilmek ve programınıza yetişebilmek için en büyük şans ve seri çözümdür.
Çekilen uzun hava yolu seyahatinden sonra bavulları alıp planlanan yere gitmek için toplu taşım sisteminde seyahat yükünü ağırlaştırdığı su götürmez bir gerçektir. Seyahatin yükünü sizden atacak ancak seyahat sonrası programlarınızda pişman olmayacağınız bir karar vermeniz gerekir. Sizi bu seyahat yükünden zengin araba seçeneği ile kurtaracak ve size etkin çözümler üretecek olan dış hatlar araç kiralama olanaklarıdır.
Havalimanı çıkış işlem ve kontrollerinden sonra yapılacak en doğru hareket dış hatlar araç kiralama ofisine gidip dış hat yolcularına sunulan özel paketler ve kampanyalardan yararlanmanızdır. Unutulmamalıdır ki yurtdışında alınan sürücü belgesi ile yurda girildiği andan itibaren 1 yıl boyunca ehliyetin sınıfına göre uygun motorlu taşıtı kullanılabilir. Size sunulan kampanya ödeme kolaylıkları ve eşsiz seçenekleriyle seçeceğiniz tercihiniz size özel olacaktır. Beğendiğiniz aracınız ile kaldığınız yerden hız kesmeden programınızı yakalayacak ve tatilinize yada planlarınıza yepyeni bir ivme kazandırmış olacaksınız.
Dalaman Dış Hatlar Araç Kiralama ihtiyaçlarınıza cevap verecek kiralık aracı beklentilerin ötesinde, cebinize dost olanaklarla sunacaktır. Bütçenize uygun kampanya seçenekleriyle kiraladığınız aracınız tatil veya diğer etkinliklerinize dinamize ederek, huzurlu tatil hayalinizi ayaklarınızın altına serecektir. Siz ise yol arkadaşınızla anın keyfini çıkaracaksınız.
  
İç Hatlar Araç Kiralama
İç hatlar yolcularının her zaman en büyük dezavantajları zamana karşı yarışları olmuştur. Genelde geriden takip ettiğiniz ve yetişmeniz gereken bir toplantı, düğün, bayram gibi hesapta olmayan yada son anda belli olan bir organizasyon telaşı ortaya çıkar. Siz yetişmeye çalıştıkça adeta kaçıp giden zamanı geri getirmenin en pratik yolu organize olmak ve organize kalmaktır. "Kervan yolda dürülür” deyimine binaen kervanı bir arada tutmanın ve yol almanın en pratik yolu iç hatlardan çıkar çıkmaz sizi ve ailenizi karşılayan iç hatlar araç kiralamaya uğramaktır. Böylelikle sizi karşılamak için gelecek akrabalarınız yada yakınlarınızın vaktinden almamış olursunuz, ailenizle yada sevdiklerinizle hem daha çok vaktiniz olur hem de gittiğiniz yerde misafir pozisyonundan kurtulursunuz. Esasında taksi yada diğer ulaşım türlerini deneyebilirsiniz ancak unutmayın bu tercihler size aynı esneklik ve rahatlığı sunamayacaktır.
Yazlık, devre mülk yada gezerek tatil yapmayı sevenler için araba kiralamak artık kendi aracını götürmekten daha akılcı hale gelmiştir. Zira tatil yapayım derken uzun yol şoförlüğü ile yorulmak ve sayılı tatil günlerini yollarda heba edilen tatil günlerine en makul çözüm yurt içi seyahatlerde araba kiralamaktır. Çünkü esasında cebinizden ve cüzdanınızdan tasarruf ederken tatilinizden ve zamanınızdan harcamaktasınız ama farkında değilsiniz. İlk olarak yol durumunu ve molada uyumak gibi hesaplardan kurtulacaksınız. Yolda harcayacağınız zaman size kalacaktır. Yol yorgunluğunu hiç yaşamayacağınız için tatiliniz ilk günden başlayacaktır.   Böylelikle tatilin keyfini çıkarmak hem daha ekonomik hem de daha konforlu olacaktır.
Eğer bir seminer, sempozyum yada benzer bir etkinlik gereği yolculuk ediyorsanız zorunlu program sonrasında ki serbest zamanda gezmek isteyebilir yada kendinize bir tatil programı yapabilirsiniz. Zorunlu programdan sonra ki serbest zamanda kendinize kısa bir eğlence yada dinlence planı çıkarabilir ve dışarı çıkıp gezmek isteyebilirsiniz. Rutinin dışına çıkmak, kendinize özel kaçamaklar yapmak istediğinizde size sınırları aşan yollar açan aracınız bir kumanda mesafesinde olacaktır.
Katılmanız gereken kısa süreli organizasyonlar için ihtiyacınız olan zamanı size kazandıran Dalaman İç Hatlar Araç Kiralama ayaklarınızı yerden kesecek son model arabalar ile size özel paket ve teklifleriyle etkinlikten arta kalan zamanı Dalamanın eşsiz güzellikleriyle değerlendirme imkanı sunar.
 
Havalimanı Araç Kiralama Şirketleri
Araç kiralamanın esas itibariyle Eski Roma’dan beridir insan hayatında önemli bir yere sahiptir. Eski Roma’da savaş arabaları kiralanırdı. Benzer uygulamanın binek hayvanlarını savaş için kiralama olarak Osmanlı döneminde de uygulandığı bilinmektedir. Sistematik olarak ilk 1916’de ABD’de başlamış, emlakcı olan Saunders’in ödünç arabası ile ticaret ve günlük hayata girmiştir. İlk olarak gündelik hayatta araba satın almaya gücü yetmeyenlere kullanılmış araçları kiralamaları mantığıyla başlayan bu işlem çok kısa sürede 1920’de İngiltere üzerinden Avrupa’da da görülmeye başlanmıştır. Sektör ABD’de çok çabuk benimsenerek çok hızlı bir şekilde yaygınlaşmıştır. 2. Dünya savaşından sonra, özellikle 1950’lerde otomotiv sektörünün gelişmesi ile birlikte batı yarım kürede taksi hizmetlerinin gelişmesiyle turizm ve seyahatlerin olmazsa olmaz koşulu olarak büyüme göstermiştir.
Araç kiralama şirketleri piyasada tutunma mücadelelerini kazanıp piyasada söz sahibi olduktan sonra finansal kiralama(leasing) ve filo kiralama seçenekleri sunmalarıyla hem araba piyasasını hem de ikinci el pazarını canlandırmışlardır. Genişleyen Pazar payı ile bir aracı satın almaktan çok daha cazip teklifler ve olanaklar sunulmaktadır. Araç kiralama tercihleri hem bireysel hem de kurumsal taşıt çözümlerinde kilit rol oynayarak vazgeçilmez olmaya başlamıştır.
Günümüzde en basit hali ile Kiralama şirketleri, satılık oto yada bankaların sağladığı araç kredisi planlarına kıyasla mali olarak iştah kabartıcı teklifler sunmaktadır. Müşterilerine sundukları makul ve rasyonel olanaklar yanında ekonomiye azımsanmayacak katkılarda bulunmaktadırlar. Bireysel ve kurumsal müşterilerinin iş yükleri ve masraflarında tasarruf sağlarken aynı zamanda müşterilerinin bütçelerine katkıda bulunurlar. Öte yandan 0km araç piyasasının müşterisi olarak piyasada arz talep dengesinde önemli konum teşkil ederken 2. El piyasasında satıcı konumunda adeta regülatör işlevi görerek taşıt ekonomisine adeta katalizörlük ederler.
Dalaman Havalimanı Araç Kiralama şirketleri size havalimanından yada dilediğiniz yerden uygun noktalarda kolay teslimat imkanları ile kiralık aracınızla bütçenize uygun paketler ve geniş ve çeşitli araç portföyü ile kendinizden yada tatilinizden değil cebinizden tasarruf edeceksiniz. Saygın firmaların yaygın servis ve hizmet ağıyla siz hayalinizdeki arabayla sürüş keyfinizi yaşarken Dalaman Havalimanı Araç Kiralama Şirketleri olarak size en iyiyi en uyguna sunmanın kıvancını duyuyoruz.
  
Araç kiralama (Fecar)
Dalaman Havaalanından Araç  kiralamak, tatil yada iş ziyaretiniz için kullanabileceğiniz en ekonomik ve en pratik olanıdır. 
Tasarrufu ve konforu bizimle yaşamanız için adresiniz Dalaman rent a car Fecar. Nasıl bir araca ihtiyacınız varsa, lütfen araçlar ve fiyatlara bakın. "En Düşük Fiyat" seçeneğini en iyi ile bütünleştirmeniz için size uygun olanı seçin. Emin olun size özel en iyi fiyatlar karşınızda. Sektörde mevcut olan en düşük fiyatlı ve en iyi arabalar bizde mevcut. Dalaman ve Dalaman havalimanı için ucuz uzun vadeli kiralama hizmetinin keyfini çıkarın. Şimdi Dalaman rent a car Fecar, Avrupa'dan gelen ziyaretçiler için, en  iyiyi en uyguna sunar. Dalaman, Fethiye, Ölüdeniz, Kayaköy, Çalış plajına, Ovacık, Hisarönü, Kalkan veya Kaş'a gidiyorsanız, en iyisi için bizim servisimizi kullanın. Araba kiralama oranları görüntülemek veya rezervasyon yaptırmak için gerekli hiçbir depozito veya kredi kartı istemiyoruz. İptal değişiklik gibi durumlar söz konusu olduğu zaman asla ek üçret ödemezsiniz. Dalaman havalimanı araç kiralama firması için doğru adreste olduğunuzu unutmayın . Mümkünse, erken rezervasyon yaparak size özel indirim fırsatlarını yakalayın. Dalaman araç kiralama olarak size en güzel fiyatla araç temin edelim. Rusya, Avustralya, İngiltere, Kanada, Almanya, Hollanda, Güney Afrika, Amerika Birleşik Devletleri ve Türkiye de: gibi ülkelerden gelen, dünya genelinde rezervasyonları kabul ediyoruz hizmet kalitemizi arttırıyoruz. İyi Tatiller.
 
top