ALIŞ YERİ
ALIŞ YERİ MEVKİ
ALIŞ TARİHİ / SAATİ
PARA BİRİMİ
DÖNÜŞ YERİ
DÖNÜŞ YERİ MEVKİ
DÖNÜŞ TARİHİ / SAATİ

Ölüdeniz Rent a car

Ölüdeniz'de hiçbir hareket yoktur ve zemin yosunsuz beyaz kumla kaplıdır. Turizm açısından, Işık Ülkesi ve Likyalıların Işığı, Orta Çağ gibi geniş bir zaman yelpazesine dayanan uzak topraklar ölüdeniz. Durgun olmasına rağmen, Ölüdeniz; sürekli kendini yeniliyor. Tatlı suyun oluşturduğu tuz gradyanı nedeniyle, denizin içinde ve dışında sürekli bir sirkülasyon vardır. Hergün, denizin ortalama yarım metre yükselip alçalmasıdır. Ölüdenize, kara, deniz ve hava ile ulaşılabilir. Fethiye, Antalya, İzmir, Ankara ve İstanbul'dan düzenli otobüs seferleri var. Dalaman Havaalanı, Ölüdenize bir saat uzaklıktadır. Fethiye, Ölüdeniz'e 12 km uzaklıktadır. Fethiye'den ölüdeniz araç kiralama ile tüm bölgeyi görebilir, gezebilir ve sorunsuz bir tatile bizimle başlayabilirsiniz. Ölüdenizin yakınlarında Hisarönü ve Ovacık kasabasıda mevcut.
Ölüdenize gelmişken, Kelebekler vadisi, Gemiler adası, Kayaköy, Fethiye ve koylarını gezmenizide öneririz.
 
Ölüdeniz Araç Kiralama
Fecar Rent A Car size Fethiye arac kiralama konusunda en son model, araç kiralama ve transfer olanakları sunmaktadır. Geniş araç kapasitesi ile haftada 7 gün, günde 24 saat hizmet vermektedir. Firmamız kaliteli hizmet, müşteri memnuniyeti ve dürüst çalışma prensiplerini benimser. 
 
Araçlarımın bulunduğu yeri tercih ederseniz, tercih ettiğiniz yere teslim edebilirsiniz. Tüm araçlarımız TAM KASKO'dur ve araçların periyodik bakım ve temizlik hizmetleri yapılmıştır.
top