ALIŞ YERİ
ALIŞ YERİ MEVKİ
ALIŞ TARİHİ / SAATİ
PARA BİRİMİ
DÖNÜŞ YERİ
DÖNÜŞ YERİ MEVKİ
DÖNÜŞ TARİHİ / SAATİ

Ölüdeniz Yamaç Paraşütü

Ölüdeniz Yamaç Paraşütü adrenalin tutkunlarının gözdesidir. Hayatınız boyuna unutamayacağınız bir uçuş keyfi yaşamak için bu aktiviteyi gerçekleştirebilirsiniz. Kimi insanlar için oldukça korku dolu gözüken bu aktivite, kimi adrenalin tutkunları için önemli bir hazdır. Fakat şu ana kadar yamaç paraşütü yapıp, pişman olan kimse olmadığını rahat bir şekilde ifade edebiliriz.

Ölüdeniz, Yamaç paraşütü yapmak için en ideal konumlardan biridir. Yer şekilleri olarak yamaç paraşütüne uygun olan bu bölgede, her sene binlerce kişi akın akın bu aktiviteyi yapmaktadır. Çift kişilik yamaç paraşütü, dünyanın en güzel  10 kumsalı arasında yer alan Ölüdeniz’de farklı bir tat ve havada geçer. Babadağ zirvesinden, konuda uzman tecrübeli pilotlar ile kuş gibi uçabilir, 30 dakika süresince, Ölüdeniz’i kuş bakışı keşfedebilirsiniz. Hayalinizi kurduğunuz aktivitelerden biri ise sizlere bir tık kadar uzağınızdayız. İnternet üzerinden rezervasyon yaparak hizmetlerimizi değerlendirmeniz mümkündür.

Bir diğer adı tandem olan yamaç paraşütü ile uçmak aslında herkes için kaçınılmaz bir adrenalin macerasıdır. Ancak herkes de cesaretini gösteremeyerek bu gibi aktivitelere zaman ayıramamaktadır. Ölüdeniz yamaç paraşütüsayesinde muhteşem ve daha önceden deneyimlemediğiniz bir aktiviteyi  böylece deneyimlemiş olacaksınız. Uçuş sürelerine değinecek olursak genellikle 30 dk civarında seyretmektedir. Uçuş  anında kendinizi her şeyden arınmış hissedecek ve rahatlamış olarak yeryüzüne iniş yapmış olacaksınız. Bu aktiviteler ise uzun süre sizinle kalıp unutulmaz anlar adına sizde ömrünüz boyunca yer edecektir. Eğlenceli ekipmanların yanı sıra müşterilerimize tanımlanan indirimli fiyatlar ile de tüm bu  fırsatlardan yararlanmanız mümkün olacaktır.

Fethiye denildiği vakit akla Ölüdeniz gelmektedir. Aynı zamanda Ölüdeniz Yamaç Paraşütü ve adrenalin tutkunlarının da en gözde adresi olmaktadır. Alışılmış bir tatile heyecan katmak, konaklanan bölgeyi havadan keşfetme şansını yakalamak ve özel anılar biriktirmek isteyenler Ölüdeniz yamaç paraşütü aktivitesine katılmaktadır. Bu sayede unutulması güç olan bir uçuş gerçekleştirebilirsiniz. İsteyip korkunuza yenik düşmek yerine rezervasyonunuzu yaptırarak siz de hayallerinizi rüzgarın efsanevi güzelliğine bırakabilirsiniz. Ölüdeniz yamaç paraşütü hizmetinden yararlandıktan sonra bunu tekrarlamak isteyeceksiniz kuşku yok ki .

İlginizi çekebilir: Fethiye tekne turları olduğunu biliyor muydunuz?

Yamaç paraşütünde 60 dakika dağa çıkış ve 30 dakika uçuş süresi vardır. Dağa hareket saatleri genel olarak belirli aralıklarla yapılmaktadır. Havaya bağlı olarak havada kalma süresi değişkendir. Orman girişi ve sigorta, tüm ücrete dahildir. Yolcu ağırlığı 25-100 kg arasında olmak zorundadır. Pist yüksekliği ile mevsimlere göre değişkenlik gösterir. Yazın 1700 metre, kışın 900 metredir. Fiyatlar ise yoğunluklara göre değişken olabilir. Babadağ, Ölüdeniz ve Fethiye manzarası ile karşılaşacağınız bu olağan üstü deneyim için bizi takip edebilirsiniz.

Ölüdeniz her sene binlerce yerli ve yabancı turistin tatil planları arasında yer almaktadır. Fakat bazen kişinin korku ve endişe gibi kaygıları yüzünden bu uçuşları gerçekleştiremediği görülmektedir. Alınan önlemler, hayati bir tehlikenizin olmadığını gözler önüne serer. Uzman ekibimiz ile verdiğimiz bu olağan üstü aktivite ile muhteşem 30 dakika geçirmeniz mümkündür. Hayatınız boyunca tekrar tekrar anlatacağınız bir anınız olması için bunu tercih edebilirsiniz.

Yamaç paraşütü tutkunun sayısı her geçen gün artmaktadır. Bir çok tatil beldesinde yamaç paraşütü yapan firma sayısında yüksek bir artış vardır. Konu hakkında bilgi için bizi takip edebilirsiniz.

İlk Sırada Ölüdeniz Yamaç Paraşütü Aktivitesi

Fethiye’ ye gidenlerin yapmadan dönmemesi gereken aktiviteler arasında ilk sırada Ölüdeniz yamaç paraşütü yer almaktadır. Profesyonel pilotlar eşliğinde gerçekleştirilecektir bu deneyim. Uçmak için yalnızca birkaç adım atmanız yeterli olacaktır. Güvenilir ekipmanlarımız ile gerçekleştirilen uçuşlar, aynı zamanda videoya da çekilmektedir. Böylelikle bu deneyimin ölümsüz olması sağlanmaktadır.

Ölüdeniz Yamaç Paraşütü Güvenli Midir ?

Ölüdeniz yamaç paraşütü yapmak isteyenlerin akıllarına gelen ilk soru bu faaliyetin ne kadar güvenli olduğu konusudur. Riski son derece düşük olan bir aktivitedir. İsteyen herkes için güvenli bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Uçuşlarda geçerli yaş, boy ve kilo sınırı rezervasyon yapılmadan önce öğrenilmektedir. Kadınlar için 100 kg sınırı mevcuttur. Erkekler için ise 110 kg olmaktadır bu sınır. Kilo sınırına uyum göstermeyen adayların uçuş öncesinde uçuş ekibi ile görüşmesi ve bu konuda onay alması gerekmektedir. Boy sınırı ise maksimum olarak 2 metre olmaktadır. Yamaç paraşütü fiyatları sezona göre değişiklik göstermektedir, bu doğrultuda hareket etmekte fayda olacaktır. Buna rağmen bu aktivite de aile indirimi ya da bunun yanı sıra grup için özel tarife uygulanması mevcudiyet göstermemektedir. Haziran ve Ağustos ayları uçuşların en yoğunluk gösterdiği dönemler arasında yer almaktadır. Hamilelerin yanı sıra ayrıca 4 yaşın altındaki çocukların yamaç paraşütü aktivitesinden yararlanması pek mümkün değildir. Rahat bir ayakkabı, kıyafet ve güneş gözlüğü ile gerçekleştirilmektedir uçuş. Uçuş öncesinde yapılması zorunlu kabul edilen herhangi bir şey bulunmamaktadır. Ölüdeniz yamaç paraşütü hizmetinden yararlanmak için kendinize güvenmeniz yeterli olacaktır.

Ölüdeniz Yamaç Paraşütü İle Adrenalin Keyfi

Bu muhteşem adrenalini yerinde keşfetmeniz adına tanımlanan imkanları araştırmadan işe koyulmayınız. Uçuş esnasında havada kalış süresi ile de o anı ölümsüzleştirebilir pilot desteği ile fotoğraf ya da video çekebilirsiniz. Yamaç paraşütü demek aslında adrenalinin tam da kendisi olmaktadır. Ölüdeniz yamaç paraşütü yolcu taşıma ağırlığı olarak 25kg ile 100 kg arasında değişkenlik göstermektedir. Ayrıca fotoğraf ve video çekimi adına da ekstra bir ücret ödemeniz gerekebilir. Fakat tüm bu anları her zaman yaşayamayacağınızı düşünürseniz tüm bunların hepsine değecektir. Uzman ekipmanlarla ve malzemelerle işe başlamanın yolu güvenilir bir firmaya başvurmaktan geçmektedir. Deneyimli pilotlar sayesinde stres ve heyecan seviyenizi de böylelikle kontrol altında tutmuş olacaksınız.

Ölüdeniz Yamaç Paraşütü İle Kuş Gibi Özgür Hissedin

Yamaç paraşütü adına Ölüdeniz yamaç paraşütü uzun yıllardır herkes tarafından ilk sıralarda tercih edilmektedir. Bu duruma etken olan neden ise ölüdeniz’in sunmuş olduğu o eşsiz manzaradan yana da ileri gelmektedir. Dünya’nın sayılı kumsalları arasında yer alması nedeni ile de Fethiye bir hayli tercih edilmektedir. Tüm bunları alanında tecrübe kazanmış pilotlarımız ile birlikte yerinde deneyimlemek ayrı bir zevk olacaktır. Kuş gibi özgür hissetmenin tam da burada gerçekleşeceğini düşünürsek ruhunuzu tazelemek de bunun peşinden kendiliğinden gelecektir. Sizlere hayatınız boyunca hep aklınızda yer edecek bir deneyim kazandırmış olmak elbette bizleri de mutlu kılacaktır.

Fecar rent a car olarak bütün misafirlerimize iyi tatiller dileriz.

top