ALIŞ YERİ
ALIŞ YERİ MEVKİ
ALIŞ TARİHİ / SAATİ
PARA BİRİMİ
DÖNÜŞ YERİ
DÖNÜŞ YERİ MEVKİ
DÖNÜŞ TARİHİ / SAATİ

Şoförlü Araç Kiralama

Havaalanına indiğiniz zaman genelde uçuştan kalma basınç değişikliklerinden dolayı stresiniz olabilir. Eğer uzun seyahat etmişseniz üzerinizde seyahat yorgunluğu da olabilir. Bu geçici bir durum olmakla beraber seyahat yorgunluğunu atmanın en etkili yolu dinlenmektir. Öte yandan araçkullandığınız takdirde geçireceğiniz zamanı farklı yada daha önemli gördüğünüz işler için değerlendirmek isteyebilirsiniz. Araç kullanmanın dikkat ve odak gerektirdiği bir durumda telefon görüşmelerinizin dikkat dağıtmaması yada yetişmeniz gereken bir etkinlik için hazırlamanız gereken sunumunuz yada yapacağınız bir konuşmanın provası için zamana ihtiyacınız olacaktır. Öte yandan bunların hiçbiri de olmayabilir. Kendinizi önemli hissetmek isteyebilir yada şımartmak isteyebilirsiniz. Bu durumların hepsinde size sunacağımız en uygun çözüm şoförlü araç kiralama türüdür. Zira sürücünüz taşıtı kullanırken siz aynı zamanda arka koltukta önemli görüşmenizi yapabilir, sunumunuzun son kontrollerini yapabilir veya konuşma metninizin provasını rahatlıkla yapabilirsiniz. Bunların hiçbirisi olmasa da arka koltukta seyahat etmenin keyfiyle kendinizi patronize edebilirsiniz.

Şoförlü araç kiralamanın en büyük avantajı öncelikle sürücünün güzergah ve rotalara olan hakimiyetinden dolayı trafikte geçirilen sürenin kısalığıdır. Sürücü gideceğiniz yere en kısa ve pratik rotayı belirleyip sizi daha çabuk götürecektir. Aynı zamanda ani değişiklikler durumunda yeni rotayı sürücü sizin yerinize belirleyebilecek ve program değişikliklerine çok çabuk adapte olabilecektir. Öte yandan uzmanlık alanı ve mesleği araç kullanmak olan sürücülerin kaza riskini minimize ettikleri normal sürücülere kıyasla çok daha konforlu ve keyifli seyahat sundukları da otoritelerce kabul edilmiş bir gerçektir. Olası bir yol kontrolü yada istenmeyen bir durumda yetkililerle sizin adınıza muhatap olacak sürücü her zaman profesyonel duruşu ve iletişimi ile etkin çözümler geliştirecektir. Özellikle dil farklılığından doğabilecek olası iletişim kazalarını engelleyebilecektir. Taksi ve diğer ulaşım hizmetlerine kıyasla daha konforludur.

Dalaman havalimanı şoförlü araç kiralama size hemen her sınıftan ve çeşitli modellerde araçlarla alanında uzman ve profesyonel eğitimli yabancı dil bilen sürücü kadrosuyla sizi gitmek istediğiniz her yerde asiste etmek taleplerinizi en iyi seviyede yerine getirir. Geciktiğiniz etkinlikleriniz yada aksayan planlarınızı tamamlamak ve tatiliniz yada programınızın bir parçası olarak size hizmet etmekten mutluluk duyarız.  

Seyahat ve gezi kültürü gelişen toplumlar ile paralel olarak gelişmiştir. Önceleri şehirdekilerin tatil zamanı köylerine gitmeleri olarak genellenebiliyorken 1930’larda içkili partiler ve mesire gezintileriyle çeşitlenmiştir. 2. Dünya savaşından sonra özellikle 1950’li yıllarda konaklama sektörünün de gelişmesiyle Seyahat profesyonel bir sektör olarak hem hizmet sınıfında hem de ticaret alanında toplumun tabanında yer bulmuş ve yayılmaya başlamıştır.

Günümüzde seyahat sunduğu çeşitli seçeneklerle toplumun geneline hitap etmektedir. Hemen her bütçeye göre farklı tercihler ile seyahat daha konforlu hale gelmektedir. Gelişen otomotiv sektörünün sağladığı konfor hem araba kullanmayı hem de araba ile seyahat etmeyi çok daha zevkli hale getirmiştir. Bununla beraber eski taşlı yada stabilize yolların yerini sessiz asfalt otobanlar almaya başladı. Böylelikle kara yolculuğu hem kolay hem de keyif haline gelmektedir.

Seyahati sektörleşmesindeki en önemli faktörlerden birisi de sürücülüğün profesyonelleşmesidir. Günümüzde taşıtına göre ehliyet ile insanlar taşıtı kullanma özgürlüğüne sahipken alanında uzman, deneyimli sürücüler hem yol ve seyahat güvenliğini sağlamakta hem de trafiğin daha düzenli ve kurallara uygun işlemesini sağlamaktadırlar. Siz kullandığınız taktirde kaza olma ihtimali yüksek çarpma anlarını uzman sürücüler tecrübe ve eğitimleri savuşturarak hayat kurtarabilmektedirler.

Size kendi aracınızdaki huzur ve ferahlığı sunan araç kiralama firmaları ile artık size profesyonel sürücü ile seyahat seçeneği sunmaktadırlar. Siz arka koltukta önemli bir görüşmenizi yada yetiştirmeniz gereken işinizle meşgul olabilirsiniz. Hiçbir şey yapmasanız bile seyahatin keyfini çıkarırken profesyonel sürücüler sizi yol ve trafik durumuna göre planladığınızdan daha erken ulaştırabilirler. 

Şoförlü Araç Kiralama size uzman ve deneyimli sürücü kadrosu ve bütçenize uygun hemen her sınıftan çeşitli modellere sahip araç portföyü ile sizi özel hizmetler sunmaktadır. Sürücülerimiz sizi size özel araçlarımızla gitmek istediğiniz hedef noktalara güvenle taşır.

Fecar araç kiralama, şoförlü araç kiralama ile sizlere kaliteli rahat ve konforlu araç kiralama hizmeti sağlamaktadır. Şoförlü otomobil kullanmanın ayrı bir zevki olduğundan, keyif almış olanlar, bu üstün lüks duygusunun hiçbir şeyin üstünde olmayacağını söyleyecektir.  Deri koltuklu VIP Mercedes vito araçlarımız ile seyahetleriniz şoförümüz güvencesinde olacağından, yoğun rahatlama hissine ulaşacaksınız. Fecar Lüks Araçlarıyla şoföre dilediğiniz yerden araç kiralayabilirsiniz:

Soförlü olarak kiralamak istediğiniz aracın marka modeli ve süresini talep etme yönünde sizin için en uygun ve en mükemmel hizmeti sunmaktayız. Kiralamak istediğiniz, Şoförlü araç ise, haftanın belirli bir saatinde, firmamızla görüşebileceğiniz sürekli kullanım ve aylık araba kiralama hizmetini düşünebilirsiniz. Bir şoförle birlikte araba kullanırken, yalnızca işinize konsantre olmanız gerekir; yoğun trafik, otopark problemleri yaşamadan size ulaşmanın konforlu ve güvenli bir yolunu sunuyoruz.
Aynı zamanda şehirler arası ulaşım hizmetleri için, araç kiralama hizmetimizi siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. İster özel ofislerimizden, yada telefon ile turlar, fuarlar ve çeşitli organizasyonlar için profesyonel  destek alabilirsiniz.
Hizmetlerimiz Dalaman, Marmaris ve İzmir hava limanları, Dalaman havaalanı, Antalya havaalanında, ve Dalaman araç kiralama,  Fethiye araç kiralama, ile hizmet vermektedir. Fecar lüks şoförlü araçların geniş filosu, VIP deri koltuklu, televizyonlu, şoförlü lüks minibüslerden oluşur.

 

top