ALIŞ YERİ
ALIŞ YERİ MEVKİ
ALIŞ TARİHİ / SAATİ
PARA BİRİMİ
DÖNÜŞ YERİ
DÖNÜŞ YERİ MEVKİ
DÖNÜŞ TARİHİ / SAATİ

Fethiye tekne turları

Fethiye tekne turları, her zaman o bölgeye tatile giden tatilciler tarafından tercih edilmektedir. Bu tekne turları sayesinde Yassıca Adaları ve Akvaryum kotunu görebilirsiniz. 12 adalar tekne turu ile,  mavi mağara, kelebekler vadisi, soğuk su koyu ve birbirinden güzel koy ve adaları görmeniz mümkündür. Balık Tutma turu ile, Ölüdeniz Tekne Turu ile balık tutma şansına sahip olabilirsiniz. Tekne turları için Hısarönü, Çalış, Ölüdeniz ve Ovacık otellerinden servisler bulunmaktadır.

Tatilciler son yıllarda, tek bir yere konaklamaktan çok gittikleri yeri gezmek, görmek ve tanımak isterler. Türkiye’de doğal güzelliklerin popülerleşmesi bunda oldukça etkilidir. Fethiye, gezmek isteyen kişiler için önemli fırsatlar sunan tatil bölgelerinden biri olarak dikkat çekiyor. Eğer siz de tekne turu tutkunu iseniz ve ülkemin en güzel yerlerini görmek istiyorum diyorsanız, Fethiye tekne turları tam size göredir diyebiliriz.

Özellikle de her yıl yaz aylarının vazgeçilmez aktivitesi olan tekne turları geleneği hiç değişmeden devam etmektedir.  Masmavi deniz eşliğinde temiz hava sunan bu turlara ulaşmanız oldukça kolaydır. Fethiye tekne turları bünyesinde hizmet veren pek çok firma bulunmaktadır. Tüm bunlar daha önceden planlanan özel organizasyonlar sayesinde hayata geçirilmektedir. Masmavi deniz ile yemyeşil doğanın bir arada buluştuğu tekne turları adına daha birçok güzellikten söz etmek mümkündür. Belirlenen rotalar dahilinde tura çıkılmasından dolayı her şeyin bir düzen içerisinde ilerlediğinden emin olabilirsiniz. Durum böyle olunca da müşterilerimiz adına sağlanan memnuniyet paha biçilemez olmaktadır.

Sitemiz üzerinden dilerseniz Fethiye araç kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz. Böylece tatilinizin keyfini özel aracınız ile çıkartabilirsiniz.

Fethiye Tekne Turu hakkında detaylı bilgi için telefon numaramızı kullanarak bizimle iletişime geçme şansına sahip olabilirsiniz. Uygun fiyatlı tekne turları ile, sizlere yardımcı olmaya çalışıyoruz. Çok fazla tekne turu seçeneği olması, kişinin uygun fiyatlı ve güvenli olanını seçmesini gerektirir. Bu noktada sizlere yardımcı olarak, güvenilir hizmet vermeye çalışmaktayız.

Fethiye tekne turları, doğal güzellikler, berrak sular ve uçsuz maviliklerde kaybolmanın yanı sıra eğlenceli vakit geçirmeyi dileyen tatilciler için organize edilmektedir.

Program 10:00-18:00 saatleri arasında gerçekleşmektedir. Fethiye liman bölgesinden hareket edilir ve tur aynı noktada son bulur. Koyları gezerken bölgeye bir kez daha hayran kalabilmek çok mümkündür. Tatilinizin bundan sonraki kısmında ise güneşin tadına daha fazla, daha etkili bir şekilde varabilirsiniz.

Yassıca Adası, Kızıl Ada, Tersane Adası, Tavşan Adası ve Akvaryum Koyu bu tura anlam ve değer kazandıran rotalar arasında gösterilebilmektedir. Fethiye Tekne Turları için online rezervasyon yaptırmanız mümkündür. Tatil planı belli olan bireyler, tercihte bulundukları gün sayısı için uygun taleplerde bulunabilirler.

Fethiye Tekne Turları Rotası

Fethiye Kolar Turu, bölgeyi ziyarette bulunan tatilcilerin en yoğun olarak ilgi gösterdikleri programlar arasında ilk sırada yer almaktadır. Yaş farkı olmaksızın herkes adına uygunluk gösteren bu program vesilesi ile tertemiz derin denizlerde serinleme şansını yakalayabilirsiniz. Yol boyunca güneşin tadına varabilirsiniz. Yaz sezonu boyunca neredeyse her gün çalışma gösteren Fethiye tekne turlarıhizmetleri kaliteyi baz alarak hareket etmektedir. Müşteri ile birebir irtibat halinde bulunulması gerektiği için müşteri memnuniyeti son derece büyük önem taşımaktadır. Bu yüzden hizmet en doğru şekilde yapılmaktadır.

Kaliteli hizmetin karşılığında uygun fiyatlandırma fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Kişisel harcamalar ise tur ücretine dahil edilmemektedir. Turun saat 10.00’ da başlayabilmesi için Ölüdeniz, Hisarönü, Ovacık, Çalış ve bu bölgelere yakın çevrede olan tesislerde konaklayanlar araç ile alınır. Fethiye Limanına ulaşımları gerçekleştirilir. Kısa süren bir araç yolculuğunun ardından bütün gün boyunca geçireceğiniz tekneye ulaşırsınız. Yerinizi alarak Fethiye tekne turları hizmetinin sizlere sunduğu imkanları eksiksiz bir şekilde alabilirsiniz. Konforlu, güvenli, bakımlı ve ferahlık dahilindeki teknelerde aklınıza gelebilecek her türlü ihtiyaçlarınızı karşılamak adına araç ve gereçler bulunmaktadır. Tekne içerisinde hijyenin korunabilmesi adına tur programına dışarıdan yiyecek ya da içecek kabulü gerçekleşmemektedir. Fethiye tekne turları hizmetinden yararlanmak isteyen misafirlerin ihtiyaçlarını karşılamak adına tam donanımlı tekneler mevcuttur.

İnternet üzerinden bir çok tekne turu hizmeti verildiğini görebilirsiniz. Tatilciler genel olarak hangi turlara güveneceği konusunda sıkıntı yaşayabilir. Bu konu hakkında bilgi almak için sitemizi takip etmeye devam edebilirsiniz. Fethiye, hem doğal yapısı hem de yaz aylarında cıvıl cıvıl olması nedeniyle çok fazla tercih edilen yörelerden biri haline gelmiştir.

Fethiye Tekne Turları İle Denize Yelken Açın

Deniz’in mavi rengi ile doğanın muhteşem örtüsü birleştiğinde karşımıza çıkan unsur adeta bizleri tüm stresten arındırmaktadır. Bunun sonucunda da denize yelken açmak sanıldığı kadar zor olmamaktadır. Tur ile düzenlenen tüm fırsatlar ve tur içerisine dahil edilen bazı aktivitelerle de birleşince ortam daha da eğlenceli bir hal almaktadır. Fethiye tekne turları bu bağlamda yıllardır hizmet vermeye devam etmektedir. Herkesin mutlaka bir kez de olsa deneyimlemesi gereken bu turları incelemeden karar vermeyiniz. Hem siz hem de ailenizle eşsiz bir an yaşamak elbette ki herkesin hakkıdır.

Fethiye Tekne Turları Cazibesi

Tekne turu denildiğinde özellikle de yazın sıcağından bunalıp kendisini deniz havasına bırakmak isteyen pek çok kişi adına kaçınılmaz olmaktadır. Bu nedenle de Fethiye tekne turları herkes tarafından son derece tercih edilen turlar arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Bu turların cazibesine ister özel günlerinizde dilerseniz de günlük yaşamınızın her köşesinde yer verebilirsiniz. Böylelikle tüm özel günler adına hazırlamış olduğunuz sürprizler  teknede ayrı bir hava ile buluşacaktır. Güneş  ışınlarını iliklerinize kadar hissedeceğiniz bu turlarda anlık olarak fotoğraf ve video ile de en güzel anları kalıcı hale getirebilirsiniz. Büyülü bir unsur olan bu turların fiyatları aslında zannedildiği kadar pahalı da değildir. Bu nedenle iyi bir araştırma sonucu karar vererek tekne turlarından nasibinizi almanız doğru bir karar olacaktır.

Fethiye dalış turu yazımıza da göz atmanızı tavsiye ederiz.

Fethiye tekne turları ücretleri oldukça uygundur. Tatilciler genel olarak bu tarz turları tercih eder. Her şey dahil olan tatil turlarının daha çekici olduğunu ifade etmek mümkündür. Ülkemizin doğal güzelliklerini görmek, daha iyi tanımak ve insanlara tanıtmak için bu tarz turlara siz de katılabilirsiniz. Her defasında daha da değeri artan Fethiye, sizlere sunduğu doğal güzellikler ile ülkemizin cennet olmasında önemli bir katkıda bulunmaktadır. Fecar rent a car olarak bütün misafirlerimize iyi tatiller dileriz.

top