ALIŞ YERİ
ALIŞ YERİ MEVKİ
ALIŞ TARİHİ / SAATİ
PARA BİRİMİ
DÖNÜŞ YERİ
DÖNÜŞ YERİ MEVKİ
DÖNÜŞ TARİHİ / SAATİ

Araç Kiralama

Dilerseniz Seyahatinizde firmamızdan Fecar garantisinde özel şoförlü araç yada size yada ailenize araç kiralama yapabilir online reservasyon fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Dalaman havalimanından araç kiralamak için pek çok yer ve sebep var. İsterseniz, bizden araba kiralayarak Türkiye genelinde mükemmel bir geziye başlatabilirsiniz.

Fecar Rent a Car, Türkiye'de Dalaman havalimanı, Antalya Havalimanı, Fethiye, Marmaris, Göcek ve cevresinde size araba kiralama hizmeti sunmaktadır. Size birçok şehir ve kasabada hizmet verebiliriz: Muğla, Dalaman, Bodrum, Marmaris, Fethiye, Göcek, Antalya. Teslimat ve geri bırakma otel veya adresinize temin edilebilir.

Fethiye / Dalaman Araç Kiralama

Her an her durumda bir araca ihtiyacınız olabilir. İş seyahatlerinde, aile ziyaretlerinde, turisttik gezilerde ve aklına gelebilecek birçok anda. Bu durumlarda seyahat ihtiyaçlarınızı karşılamak için kullanacağınız farklı alternatifler hem yorucu hem de daha maliyetli olabilmektedir. Fethiye araç kiralama geniş araç filosu ile ihtiyacınız olduğu anda araç kiralama hizmeti vermektedir. Seyahatlerinizin yorucu temposundan sizi çekip alacak araç seçenekleri arasında tercihinizi yapabilirsiniz. Kalabalık aileler ya da bireysel ihtiyaçlarınıza anında cevap verecek uygun aracı bulabilirsiniz.

Konfor ve güvenliği bir arada sunan Dalaman araç kiralama işinde deneyimli ekibiyle hizmet vermektedir. Deneyimli ekibi hem araçların bakımında hem de müşteri istekleri konusun titiz çalışmalar gerçekleştirmektedir. Düzenli kontrolleri yapılan araçlar temizlenerek müşterilere sunulmaktadır. İster günübirlik bir iş için isterseniz de daha uzun süreli araç kiralama seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Her ihtiyaca yönelik araç modellerinde konfor ön plandadır.

Dalaman / Fethiye Araç Kiralama ile Konforlu Bir Seçenek

Günü birlik şehir dışı seyahatlerinizde ya da uzun süreli seyahatleriniz de konforlu bit yolculuk için araç kiralama seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Kalabalık gruplar ve bireysel müşteriler için ihtiyacı karşılayacak araç seçenekleri bulunan kiralama firmaları ile seyahatinizi konforlu hale gitmeniz mümkündür. Son model araçlar sayesinde hem zamandan tasarruf edebilir hem de maddi tasarruf sağlayabilirsiniz.

Fecar Araç kiralama her alanda sunduğu avantajlarla oldukça dikkat çekicidir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan araç modelleri ve deneyimli personeliyle çalışmaktadır. Müşterilerinin yolculukları esnasında konforu ve güvenliği hissetmeleri için titizlikle hareket etmektedirler. Düzenli araç kontrolleri ve bakımları ile araçlarının sorunsuz çalıştıklarından emin olarak aracı yeni müşterisine teslim ederler. Bununla beraber araç detaylı bir şekilde temizlenir.

Araç kiralama işlemlerinde her iki tarafında güvenini sağlamak için sözleşmeler yapılmaktadır. Yapılan sözleşmede her iki tarafı da mağdur etmeyecek maddelere yer verilmesiyle karşılıklı güven oluşturulması amaçlanır. Bununla beraber araç kiralama anından teslim sürecine kadar her konuda yardım olan ekibiyle her soru açıklığa kavuşturulmaktadır. Seyahatlerinizi konforlu bir şekilde gerçekleştirmeniz için çalışan Fecar araç kiralama firması ve personelleri her ihtiyacınızda yanınızdadır.

Araçlarımızdan bazıları

Muğla
Muğla, tatilciler için ideal bir yerdir. Bugün Türkiye Ege bölgesinde, birçok eski Karia kentinden biriydi. Bodrum, Marmaris, Datça, Fethiye, Dalyan, Türkiye ve diğerleri Muğla'nın en güzel beldesidir.

Bozulmamış plajlar ve açık denizler sizi bekliyor.

Şehir merkezi, geleneksel mimarisi ve yaşam tarzıyla Ege'nin Türk evlerinin güzel manzarasına sahiptir. Milas ve Dalaman, uluslararası havalimanı havasıyla bölgeye ulaşmanın ana merkezleridir.

Muğla ilinin nüfusu, yazın nüfusu 1 milyondan az (2012 başlarında 840 civarı) kıyı şeridi 1100 km'dir (683 mil). Köyceğiz ve Bafa Gölü, ilin en büyük gölüdür.

Fethiye
Fethiye 135 km mesafede, Muğla il merkezinin güneybatısında, olağanüstü ve yoğun bir bağlantı noktasına sahip ilçedir. Şehrin eski adı Telmessos'tur. Fethiye Şövalyeleri tarafından inşa edilen Rodos kentine bakan tepede kalesi vardır, bilinen Likya kayalarıyla oyulmuştur ve yüzlerce kendi kaya mezarı bulunmaktadır. Her biri Dorya tarzında görülmeye değer ve M.Ö. 4. yüzyılda inşa edilmiştir.

Marmaris
Ege Denizi ve Akdeniz'in yakınında yer almaktadır. Marmaris, çevrili çamlarla kaplı tepelerde dünyadaki türünün en büyük limanlarından biridir.

Otelin güneybatı Türkiye, Muğla eyaletinde bulunan Marmaris, Türkiye'nin en büyük tatil merkezlerinden biridir. Akdeniz'in kuzeyinde, Gökova Körfezi bulunur. Datça Yarımadası, batı ve doğu Köyceğiz gölü ile cevrilidir. Birçok yabancı, özellikle İskandinav vatandaşları, Marmaris çevresinde turizm amaçlı veya emeklilik nedeniyle gayrimenkul satın almışlardır.

Dalaman
Türkiye'nin Muğla ili Dalaman, Dağlar ve deniz arasında, uluslararası havaalanı içermekte. Dalyan'ın 25 km batısında, Göcek'in 22 km doğusunda, Fethiye'nin 50 km doğusunda Marmaris'in 91 km batısında yer alır. Antalya sınırında olmasına ramen Patara, Kalkan ve Kaş yolculara en yakın havaalanıdır.
 
Araç kiralama; Dalaman / Marmaris / Fethiye / Kalkan / Kas / Göcek / Olüdeniz / Köyceğiz

Şehir içi ya da şehir dışı yolculuklarınızda acil bir araca ihtiyacınız olması durumunda araç kiralama hizmetlerinde yararlanarak ayrıcalıklı bir yolculuk geçirebilirsiniz. İsterseniz günü birlik isterseniz de uzun vadeli araç kiralayarak seyahat işlerinizi halledebilirsiniz. Türkiye’nin gözde turistik bölgesi arasında yerini alan Fethiye’de merak edilen her yeri görmek için bir araca ihtiyacınız vardır. Birbirinden güzel koylara ulaşım için araç kiralama  geniş araç filosuyla hizmet vermektedir.

Seyahat denildiği zaman zorlu otobüs yolcukları ya da taksilerle uğraşamadan araç kiralayabilirsiniz. Uygun fiyatlı seçenekleri ve son model araçları ile araç kiralama ile her ihtiyacınıza yönelik araç bulabilirsiniz. Aile araçları, bireysel kullanıma uygun araçlar, iş seyahatleri için VIP araçlar ve birçok seçeneği ile araç kiralama firmaları hizmet vermektedir. Zaman sınırlaması olmadan istediğiniz an aracınızı kiralayarak yola koyulabilirsiniz.

araç kiralama konusunda birçok firma bulunmaktadır. Verdikleri araç kiralama hizmeti ile her markadan farklı modellerde araç kiralayabilirsiniz. Büyük araç ya da küçük araçlar arasında bütçenize uygun bir araç bulabilirsiniz. Diğer ulaşım çeşitleriyle kıyaslandığında hem daha uygun hem de daha konforlu bir ulaşım imkanı sunmaktadır. Aileniz ya da arkadaşlarınızla kiralayacağınız araçla keyifli bir yolculuk geçirebilirsiniz.

Araç Nasıl Kiralanır

Fethiye rent a car birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Bununla beraber araç kiralamak isteyen kişiler sürecin nasıl işlediğini de merak etmektedir. Araç kiralama hizmetlerinden yararlanabilmek için öncelikle ehliyet sahibi olmanız gerekmektedir. Araç kiralama firmasına bağlı olarak ehliyetin en az 1 ile 5 yıl olmasında isteyen firmalar bulunmaktadır. Bununla beraber yaş sınırlaması bulunan çeşitli firmalarda mevcuttur.

Yaş ve ehliyet konusunda sıkıntı yaşamadığınız durumlarda araç kiralama işlemi için Fethiye rent a car firmasına giderek bütçenize ve ihtiyacına uygun son model aracı seçebilirsiniz. Aracınızı seçtikten sonra araç güvenliği ve her iki tarafında çeşitli konularda sınırlamalarının belirlendiği bir sözleşme imzaladıktan sonra aracınızı teslim alarak yola çıkabilirsiniz. Araç ve müşteri güvenliği için firmaların sözleşmeleri değişiklik göstermektedir. Tüm bu şartları sağladıktan sonra güvenle aracınızı kiralayabilir ve konforlu yolculuğunuza başlayabilirsiniz.

Dalaman / Marmaris / Fethiye / Kalkan / Kas / Göcek / Olüdeniz / Köyceğiz  Rent A Car Firmaları

Deniz turizminin ve tarih turizminin vazgeçilmez noktasıdır Fethiye. Mavi ve yeşilin buluştuğu eşsiz plajları, tarihi dokusunu koruyan ören yerleri ile her mevsim görülmesi gereken yerler arasındadır. Gezilip görülmesi gereken çok fazla yeri bulunan Fethiye’de tatilinizi keyifle geçirmek için araç kiralama firmaları hizmet vermektedir. İstediğiniz her yere kısa sürede ulaşacağınız, tatilinizde konfor sağlayacak bir araç ile merak ettiğinizi her yeri görebilirsiniz. Klasik ulaşım araçlarına oranla araç kiralamanın sağladığı birçok fayda bulunur. Özellikle kısa süreli gezilerinde zaman sınırlaması olmadan istediğiniz her yeri görmesi en büyük avantajlarından biridir.

araç kiralama firmaları, her bütçeye ve ihtiyaca yönelik araç kiralama hizmeti sunmaktadır. Seyahatiniz boyunca konforlu bir yolculuk geçirmeniz için son model araç modelleri ile araç filosunu her geçen gün genişletmektedir. Araç kiralama, Marmaris rent a carKalkan rent a carKas rent a carGöcek rent a carÖlüdeniz rent a carKalkan rent a carKöyceğiz rent a car konusunda hizmet veren birçok farklı rent a car firması bulunmaktadır. Bulunan firmalar arasında ihtiyacınıza ve bütçenize yönelikle seçenekleri belirlerken dikkat etmeniz gereken bazı noktalarda bulunmaktadır.

Araç Kiralama Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

araç kiralama firmaları denildiği zaman karşınıza birçok farklı firma çıkmaktadır. Bu firmalar arasında seçim yaparken dikkat etmeniz gereken bazı noktalar bulunur. Öncelikle araç kiralama işlemlerinde iyi bir araştırma yapmalısınız. Güvenilir firmalar tarafından verilen araç kiralama hizmetlerinden yararlanarak seyahatinizi güven içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.

araç kiralama firmaları arasında seçim yaparken araçların bakımlarının düzenli yapıldığından ve belgelerinin tam olduğundan emin olmalısınız. Bakımları yapılmayan araçlar yolda arıza yapabilir ve kısa süreli seyahatiniz süresince sorun çıkartabilir. Bu tür sorunlarla karşılaşmamak için araçlarının bakımlarını düzenli yapan yerlerden yana tercihinizi kullanmanız gerekmektedir.

araç kiralama firmaları ararken karşınıza oldukça uygun fiyatlı yerler çıkabilir. Bu tür yerlerde sözleşme konusunda çeşitli sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Aynı zamanda araç modellerinin çok eski olması gibi durumlarla da karşılaşabilirsiniz. Tüm bu sorunlarla karşılaşmamak adına araç kiralama firmasını detaylı araştırarak seçmelisiniz. Bununla beraber kiralayacağınız aracı görmeli ve firma ile aranızda imzalanacak sözleşmeyi detaylı okumalısınız. Böylelikle karşılaşabileceğiniz çeşitli aksaklıkların önüne geçmiş olursunuz.

top