ALIŞ YERİ
ALIŞ YERİ MEVKİ
ALIŞ TARİHİ / SAATİ
PARA BİRİMİ
DÖNÜŞ YERİ
DÖNÜŞ YERİ MEVKİ
DÖNÜŞ TARİHİ / SAATİ

Dalaman Araç Kiralama

Araba Kiralama Nedenleri

İnsanlar; bazen seyahatleri, bazen tatil, iş ya da aile ziyaretleri gibi pek çok sebepten araba kiralama hizmetinden faydalanmak isteyebiliyor. İnsanların bu hizmetten faydalanma amacı farklı olabileceği gibi faydalanmak istediği hizmette de farklılıklar olabiliyor. İhtiyaçlarına göre bazen spor arabalar tercih ederken bazen suv, bazen de sedan tarzı arabaları isteyebiliyorlar. Kişi sayısı, bagaj kapasitesi, araç türü, araba kiralama isteyen insanlar için belirleyici olabiliyor. Bunun sebepleri de, yazımızın başında da söylediğimiz gibi bazen tatil için, bazen kısa bir aile ziyareti, turlar ya da ufak bir kaçamak için olabiliyor. Bu nedenlere, kullanılacak materyale ya da gelecek kişi sayısına, bazen de zevklere göre araba istekleri de çeşitlilik gösterebiliyor. Ancak bunu yaparken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar göze çarpıyor. Peki araba kiralarken nelere dikkat edilmeli.

Araba Kiralarken Dikkat Edilmesi Gerekenler
İnsanların araba kiralamadaki amaçları farklı olabileceği gibi tercihleri ve ihtiyaçları da farklı olabilmekte. Bu yüzden araba kiralama hizmeti alırken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar öne çıkıyor. Hizmet alınan firmanın ihtiyaçları karşılayacak yeterli araç yelpazesine sahip olup olmayışı, araçların temizliği ve bakımı, araç çeşitliliği gibi noktalara araç kiralamak isteyen insanların dikkat etmesi gerekiyor. Bunların yanında araba kiralama istenen firmanın sağladığı kolaylıklara da dikkat edilmesi gerekiyor. Web sayfası üzerinden araç kiralama hizmeti bulunuyor mu, kiralama öncesi rezervasyon yapılabiliyor mu, araçlar düzenli olarak temizleniyor ve bakımı yapılıyor mu? Müşterilerimiz bunlara dikkat ederek, kendileri için en iyi firmayı bu sayede bulabilir ve güvenilir bir hizmet alabilir. Biz de bu alanda yıllardır hizmet veren alanında öncü bir firma olarak bu özellikleri karşıladığımızı düşünüyor ve bu yüzden her türlü araba kiralama ihtiyaçlarınız için sizleri bekliyoruz.

 
Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?
Fecar Araç Kiralama Alanında uzman personeli, geniş araç yelpazesi ile bu alanda hizmet veren öncü bir firma olarak yıllardır bu sektörde müşterilerimize hizmet veriyoruz. Bunu yaparken, araçlarımızın bakımını düzenli olarak yapıyor, daima temiz bulunduruyor, müşterilerimizle karşılıklı güven ve saygı ilişkisini daima kuruyoruz. Bu yüzden de daima ilk tercihiniz olacağımıza güveniyor, hizmetlerimizle sizleri bekliyoruz.
 
Dalaman havaalanı araç kiralama
Çok gezen mi bilir yoksa çok okuyan mı ikileminde hangi önerme doğrudur bilinmez ama gezen insanların daha mutlu oldukları ve daha uzun yaşadıkları şüphe götürmeyen bir gerçektir. Günümüz şartlarında seyahat etmek eski zamanlara kıyasla artık çok daha kolay hale gelmiştir.
Seyahatin en büyük dezavantajı eğer sizi karşılayacak, bavullarınıza yardım edecek birisi yada düzenli bir toplu taşıma sistemi yoksa imdadınıza koşacak en iyi seçenek oto kiralamadır. Bu seçenek size havaalanı, otogar yada tren garından dilediğiniz gün ve yere kadar keyfinize göre kontrolü sizde olan hareket serbestiyeti kazandırır. Tatil, iş toplantısı, seminer, tedavi yada benzer etkinliklerden arta kalan zaman size kalır.
Özellikle havalimanı ve çevresinde yaşanan yoğun sirkülasyonu sırasında eğer planlama yapmamışsanız yada planlar trafik yada başka sebeplerle suya düşmüşse yetişmeniz gereken programınıza sizi zamanında kavuşturacak en pratik çözüm araç kiralamadır.
Günümüz şartlarında lüks olmaktan öte hemen her organizasyonun neredeyse en temel ihtiyacı olan bu sektör kiralamanın yanında size yepyeni ve ihtiyaçlarınıza göre çeşitli hizmetler sunmaktadır. Bu hizmetler başlıca;
•Dalaman Rent a car,
•Şoförlü araç kiralama,
•İç hatlar oto kiralama
•Dış hatlar oto kiralama gibi hizmetlerdir.
 
Transfer hizmeti araç kiralama sektörünün sunduğu yeni çözümlerden biridir. En basit haliyle bulunduğunuz yerden gitmek istediğiniz yere götürerek yine aynı şekilde geri dönmenizi sağlar. Tipik servis hizmeti ile aynı gibi görünse de transfer hizmeti yoğunlukla havaalanları, otogarlar ve tren garların ile bu hizmetten yararlanmak isteyen kişinin bulunduğu yada verdiği adres yada lokasyon arasında gerçekleşir. Özellikle her şey dâhil tatil programları ile iş toplantıları ve seminer gibi etkinlikler için hem hesaplı hem de transfer aracı ile toplu taşımdan daha konforlu ve araç hacminden dolayı taksi ve binek araçlara daha ferah bir ortam sunar. Transfer her şey dahil tatil paketlerinde bazen opsiyonel olarak ücretsiz yada ücretli olarak, bazı kampanyalar kapsamında size genellikle butik servis hizmeti sunulmaktadır. En güvenilir ve profesyonel hizmet sunan firmalar yoğunlukla havaalanında butik servis hizmetinden VIP hizmetlerine kadar size seçenek çeşitliliği ile birlikte sunan şirketlerdir.
 
Dalaman Havaalanı Araç Kiralama size hemen her segmentten farklı modellerde zengin araba filosu ve birbirinden cazip kampanya seçenekleriyle ve uygun ödeme imkanları sunarken size kiralık aracınızın keyfini sürmek kalır. 
top