ALIŞ YERİ
ALIŞ YERİ MEVKİ
ALIŞ TARİHİ / SAATİ
PARA BİRİMİ
DÖNÜŞ YERİ
DÖNÜŞ YERİ MEVKİ
DÖNÜŞ TARİHİ / SAATİ

Efes Pamukkale

Denizli, Hierapolis ve Laodikeia, Tripolis, termal sular ve dünyada bulunmayan travertenler gibi antik kentleride olan Pamukkale görülmesi gereken turizm merkezleridir. Antik dünyanın en önemli merkezlerinden biri olan Efes, tarih boyunca medeniyet, bilim, kültür ve sanatta daima önemli bir rol oynamıştır. Antik çağda önemli bir uygarlık merkezi olan Efes, yılda ortalama 1.5 milyon kişinin ziyaret ettiği önemli bir turizm merkezidir.

İlk gün kahvaltıdan sonra Efes'in tarihi kalıntılarını ziyaret ederek başlıyoruz. Gün boyunca rehberimizin sunduğu bilgiler ile geziyoruz, hem geçmişi hem de bu günü bitirebilme ve üç yıldızlı otelde akşam yemeği ve konaklama için dinlenme yapabileceğimiz alana yönlendiriyor.

 

İkinci günkü kahvaltının ardından, Pamukkale travertenlerini ziyaret ederek Hierapolis antik kentini ve 15.000 kişinin kapasiteli nekropolü görme şansınızı değerlendirip, Denizli'nin ünlü havlu ve halı fabrikasında son bir mola verebilirsiniz. Günün sonunda otelinize bırakıp size veda edeceğiz.
 
Dalaman da tatilinizin keyfini özel aracınız ile katlamak istiyorsanız buradan Dalaman Havalimani Araç Kiralama | Dalaman Araç Kiralama | Fecar Rent A Car ana sayfamıza ulaşarak ful sigortalı araçlarımızdan rezervasyon yapabilirsiniz.
top