ALIŞ YERİ
ALIŞ YERİ MEVKİ
ALIŞ TARİHİ / SAATİ
PARA BİRİMİ
DÖNÜŞ YERİ
DÖNÜŞ YERİ MEVKİ
DÖNÜŞ TARİHİ / SAATİ

Araç kiralamada yenilikler

 ARAÇ KİRALAMADA YENİLİKLER

Seyahat edeceğiniz şehirlerde kolay bir şekilde internet üzerinden online olarak araçları kiralayıp bu araçları kullanacağınız tarihler arasında rezervasyonunu yapabilirisiniz dalaman havalimanı online araç kiralama fırsatlarından bir tanesi de araçların rezervasyonunun önceden yapılmasındadır.

Aracınızın rezervasyonunu işlemelerini önceden yapın

Önceden rezervasyon yapmak her şeyde olduğu gibi araç kiralamada da ücret bakımından daha uygun bir seçenek sağlamaktadır. Önceden yapılan rezervasyonlar ile %25’e varan indirimlerden faydalanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken siteye bakarak uygun aracı seçip rezervasyon işlemlerini yapmaktır. Bu işlemde yaşayacağınız herhangi bir sorun için sitede bulunan numaralarda yararlanma imkânız ise aklınızdaki endişelerin giderilmesine ve size yardımcı olacak kişilerin olmasını göstermektedir.

Araç kiralama ve yenilikler

Bir yere gittiğiniz zaman ilk olarak sizi karşılayacak olan problem bir yerden bir yere giderken yaşayacağınız ulaşım problemidir. Bu problemden kurtulmak için kendisinize en yakın olan bir galeriden araç kiralama eski klasiklerdendir. Lakin günümüzde her şeyin internet üzerinden online yapılabilmesi araç sektöründe de kolaylıkları kişilere sağlamaktadır. Bazı araçlar belirli günlerde indirime girebilmekte ve kişilerin bu araçları önceden rezervasyon ile kendilerine ayırmaları mümkündür.  Daha uygu bir fiyata daha lüks bir araç kiralamak hem ulaşımı kolaylaştırmak hem de bütçenizi aşmadan işinizi görebilmenize olanak tanımaktadır.

Yaz aylarında araç kiralamanın faydaları

Araçların kiralanmasındaki en büyük talep nedeni konfordur. Bu konforun içine aracın rahat olması ulaşım saatlerinin kişinin kendisine göre belirleyebilmesi ve özellikle yaz aylarından ulaşım sırasında klimadan mahrum kalmamaktır. Havaların ısındığı aylarda ulaşım sağlanıldığı zaman araçların içinde yüksek sıcaklıklar görülmektedir. Bu sıcaklığın giderilmesi otobüslerde pek mümkün olmamaktadır. Ayrıca ulaşım sağlamak için taksilerin seçilmesi ise daha büyük bir para kaybının olacağını da kesinlikle desteklemektedir.

Online siteden araç kiralamanın kolaylıkları

İşlem oldukça kolay ve kısadır. Sistem içinde araştırdığınız araçların fiyatlarına ve modellerine göz atabiliyorsunuz. Size uygun olan araçların hızlı bir şekilde karşınıza çıkması için seçebileceğiniz filtre seçenekleri ile daha verimli bir hal almaktadır. Bu seçeneklerin sonucunda size uygun olan aracın indirimli fiyatı ve kaç gün olduğu hususundaki bilgilerin hepsi sitede yer almaktadır. Bu tarz incelemeleri yaptıktan sonra aracı kiralamak istediğiniz tarih ve saat bilgilerini girerek sizin kaşınıza çıkan onay işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle daha şehre gelmeden ön rezervasyon yapmış iseniz araçlardaki indirimlerden yararlanmanız ise işin bir diğer güzel yanıdır.

Araç kiralamanın güvenli şekli

Araçları herhangi bir galireden almak oldukça güvenilir bir yöntem değildir. Galeri sahibiyle birebir şartları konuşmada oluşan çekinceleriniz ya da aklınıza sonradan takılan soruları sormamanız halinde bir takım endişeler yaşayabilirsiniz. Bu neden den dolayı online araç kiralama sistemi sizin bütün şartları ve karşılıklı sorumluluklar hakkında yeteri kadar bilgi sahibi olmanız daha kaliteli ve güvenilir bir hal almaktadır.

Araçların çeşitliliği

Her markadan araç ve her modelden aracın bulunması sizin daha kolay bir şekilde araç bulmanınız kolaylaştıracaktır. Hatta kendinize ait olan aracın rahatlığını geldiğiniz yerde hissetmek istiyorsanız aynı aracıda bulmanız mülkündür. Araçların yakıtları, depozitosu, rent a car sigortası hakkındaki tüm bilgiler sitede her araç için ayrı ayrı bir şekilde gösterilmektedir. Bu sebepten dolayı çekineceğiniz ya da endişe duyabileceğiniz hiçbir nokta bırakılmayacak şekilde siteden araç kiralama işlemlerini yapabilirisiniz.

Sitedeki araç kiralamak için yeterlilikleri okuyun

Araçların kiralanabilmesi için bir takım yeterliliklerin sürücüde bulunması gerekmektedir. Ehliyetin ve kişinin yaşı ile bilgiler sitede yeteri kadar açık olacak şekilde anlatılarak gerekli tüm bilgilendirmeler yapılmıştır. Bu şekilde bir sistemle ilerleyen online araç kiralama ve yenilikler ile ilgili fırsatlardan yararlanıp bilgilenmek için kiralama öncesi bir göz gezdirmenizde fayda olacaktır.

 

Dalaman araç kiralama ve Fethiye araç kiralama ofislerimizden üçretsiz bilgi alabilirsiniz.

 

top