ALIŞ YERİ
ALIŞ YERİ MEVKİ
ALIŞ TARİHİ / SAATİ
PARA BİRİMİ
DÖNÜŞ YERİ
DÖNÜŞ YERİ MEVKİ
DÖNÜŞ TARİHİ / SAATİ

Fethiye Dalış turu

Fethiye dalış turu, Fethiye ve civarında su alt dünyasını keşif etmek isteyen tatilciler için en ideal aktiviteler arasında yer almaktadır. Bu aktiviteler profesyonel dalış eğitmenlerinin eşliğinde yapılır. Fethiye dalış, özel bir yetenek gerektirmez. Dalış turu esnasında, su altında yer alan büyülü dünyaya giriş yapabilirsiniz. Hangi yaşta olursanız olun, bu turlara katılmanız mümkündür. Dalış, su sporları arasında yer almaktadır. Her sene binler insan, Fethiye Dalış turu ile ufkunu genişletir ve kendine yeni bir dünya yaratır.

Siz değerli misafirlerimize fecar rent a car olarak Fethiye araç kiralama hizmetimizin olduğunu hatırlatmak isteriz.

Fethiye Dalış Turu Hakkında

Denizin masmavi görüntüsü hepimizi büyülemiştir. Bu masmavi örtü ile kaplı deniz altını merak edenlerin sayısı ise bir hayli fazla olmaktadır. Söz konusu su ise özellikle de yaz aylarında deniz tutkunları adına dalış yapmak büyük keşif olacaktır. Fethiye dalış turu hakkında net bir bilgiye sahip olmayan bireyler adına kaçırılmayacak fırsatların onları beklediğini belirtmiş olalım. Profesyonel eğitmenlerle tamamlanan dalış turları aynı itina ile de devam ettirilmektedir. Söz konusu deniz altı dünyası olunca adrenalin tutkunları da olaya hemen dahil olmaktadırlar. Dalıştan sonra verilen yemek molaları da turlarımız kapsamında yer almaktadır. Midenin rahat hareket etmesi adına aperatif hafif gıdalar tercih edilmektedir.

Su altını keşfetme hayali, her insanın aklına en az bir kere gelmiştir. Adrenalin dolu eğlenceli bir seyahat için belirli saatler arasında bu dalış turuna katılmanız mümkündür. Konu hakkında detaylı bilgi almak için sitemiz üzerinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Aynı zamanda mail göndermeniz ve bu şekilde bilgi almanız da mümkündür.

Fethiye Tüplü Dalış Turunda önce ilk olarak dalış eğitmenlerimiz tarafından sizlere gerekli bilgiler aktarılır. Bu bilgiler ışığında, su altında daha keyifli vakit geçirmek adına belirli ipuçları hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Profesyonel ekipmanlar ile, dalışlarınızı berrak suda yapabilir, yeni keşifler ile yeni bir dünyaya giriş yapabilirsiniz. Dalış sürecinde su canlıları ve doğal güzellikler hakkında fikir sahibi olmanız mümkündür. Rezervasyon için, direkt olarak online rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Dalış tekneleri genel olarak sabahın ilk saatlerinde Fethiye limanından hareket ederler. Sabah ve öğleden sonra iki yere dalış yapılır. Dalışlar öncesinde tekne içinde gerekli bilgiler verilir. 4-5’li gruplar eşliğinde dalış eğitimleri verilir.

Dalış öncesinde, uygun ekipman ve koşullar hazırlanır ve malzemelerin nasıl kullanılması gerektiği hakkında dalış yapacak olan kişiye gerekli brifingler verilir. Sabah yapılan ilk dalış, eğitimciler tarafından gözetlenir ve tekneye dönülür. Sonrasında öğle yemeğine geçilir. 2. Dalış öncesi, midenin rahat olması için tavuklu sandviç önerilir.

Son olarak ise kişiler istedikleri gibi yemek yiyebilir. Anı bırakmak için dalış esnasında çekilen fotoğrafları satın almanız mümkündür. Oldukça eğlenceli olan bu aktiviteye katılmak için telefon üzerinden bizler ile iletişime geçmeniz mümkündür. Fethiye dalış turu, yeni bir dünyaya açılan penceredir.

Fethiye ve Fethiye çevresindeki su altı dünyasını keşfetmek isteyen pek fazla insan vardır. Bu keşfi gerçekleştirmek isteyen bireyler için en ideal aktivite olan Fethiye dalış turları, profesyonel dalış eğitmenleri eşliğinde, güven dahilinde gerçekleştirilmektedir. Fethiye dalış turları, özel bir yetenek, bilgi ya da donanım gerektirmemektedir. Su altı dalış esnasında büyülü bir dünyanın kapılarını aralama şansı yakalanır. Her yaştan tatilcinin gönül rahatlığı ile katılabileceği bir su sporu olarak görülmesi gerekmektedir. Su altını keşfetme hayali kuran ve bu hayali en eksiksiz bir şekilde gerçekleştirmeyi dileyenler için adrenalin dolu bir aktivite, bir eğlence olarak düşünülebilir. Sabah erken saatlerde başlayan program, akşama doğru sona ermektedir.

Su altında bambaşka bir hayat ile karşı karşıya kalacağınızın garantisini vermekteyiz. Endişeye yer olmadan bu isteğinizi gerçekleştirebilirsiniz, bizler de bu isteğinizin gerçekleşmesi uğruna vesile olmaktayız. Profesyonel ya da dalış konusunda deneyimli olmanız gerekmediğini size hatırlatmamızda fayda olacaktır. Kendinize güvenmeniz, bu isteğinizi yerine getirmenin size vereceği rahatlığı düşünmenizi istemekteyiz. Size Fethiye Dalış Turları hizmetimiz boyunca yardımcı olacağız. Yol gösterecek profesyonel bir kadroya sahip durumdayız. Bu muhteşem ötesi maceradan sonra mutlak ve mutlak dalış deneyiminizi tekrarlamak için Fethiye Dalış Turları hizmeti almak isteyeceksinizdir.

İstisnası olmadan herkes için günlük dalış turları düzenlemekteyiz. Sabah başlayıp dalış teknemiz ile limanı terk etmekteyiz. Dalış noktasına emin bir şekilde ilerleme kaydetmekteyiz. Eğitmenlerimiz ve öğretmenlerimiz ekipman ve dalış hususunda eğitim ve bilgi size aktaracaktır. Dalış boyunca eğitmenlerimiz sürekli olarak sizleri izlemektedir. Yol göstermektedir. Muhteşem dalış akşam saatlerinde ise son bulmaktadır. Bu deneyimin size katacağı çok şey olacaktır.

Fethiye Tekne Turları hizmetimizin en kaliteli şekilde verilmesine dikkat etmekteyiz. Çünkü biz müşteri memnuniyetinden güç alarak turlarımızda başarıyı kovalamaktayız. Tecrübelerimizi devamlı olarak turlarımıza yansıtmaktayız. Kaliteden asla ödün vermeden hizmetimizi gerçekleştirmekteyiz. Siz de eğer kusursuz hizmet almak, dalışınızı en doğru şekilde gerçekleştirmek ve hizmetin vermiş olduğu güven ile hareket etmek istiyorsanız Fethiye Tekne Turları hizmeti için rezervasyon yapabilir, bu isteklerinizi kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Fethiye Dalış Turu Keyfi

Keyifli bir tur demek aslında o turun bizlere ne derece hitap ettiğinden geçmektedir. Bu gibi durumlarda ise Fethiye dalış turu müşterilerine en iyi hizmeti sunmaya devam etmektedir. Her yaş grubundan katılımın sağlanabileceği bu turlar aynı zamanda sabah erken saatlerde başlayıp, akşam saatlerine kadar devam etmektedir. Su altı yolculuğu sayesinde farklı maceralara yelken amaç sizler adına da büyük bir deneyim olacaktır. Dalış turu adına kullanılacak olan malzemelerde ekibimiz tarafından temin edilmektedir. Bu nedenle ister ailenizle isterseniz de sevdiklerinizle birlikte bu keyfi yaşama adına çok da geç kalmayınız.

Fethiye tekne turu yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Fethiye Dalış Turu İle Anı Yaşayın

Dalış ekibimiz ilk önce gerekli bilgilendirmeleri yaptıktan sonra gerekli ipuçlarını da vererek işe başlamaktadırlar. Fethiye dalış turuadına profesyonel ekiple birlikte berrak suyun içerisinde yaşayan bölge canlılarını incelemekle işe başlanılacaktır. Üstelik online rezervasyon seçeneği sayesinde de kolay yoldan yerinizi ayırtmanız mümkün olmaktadır. Dalış deneyimi olan kişiler dahi bu turlara birkaç kez katılarak yeni canlılarla yeni maceralara yelken açmayı hedeflemektedirler. Sabahın ilk saatlerinde başlayan dalış turu yolculuğumuz güne büyük enerji ile uyanmanıza da vesile olacaktır. Gruplara ayrılan dalış ekipleri gerekli bilgileri aldıktan sonra deniz altını keşif için hazır konumda beklemektedirler. Sizlerde tüm bu olanakları tek başınıza deneyimleyemeyip, bizlere dahil olarak tüm bu fırsatlardan faydalanabilirsiniz.

 

top