ALIŞ YERİ
ALIŞ YERİ MEVKİ
ALIŞ TARİHİ / SAATİ
PARA BİRİMİ
DÖNÜŞ YERİ
DÖNÜŞ YERİ MEVKİ
DÖNÜŞ TARİHİ / SAATİ

Çalış Araç KiralamaFethiye'nin merkezine 5 km mesafede bulunan Çalış Plajı, bölgedeki en önemli konaklama ve eğlence merkezlerinden biridir. Karşısı, Fethiye Limanı'na açılan kapı olarak görülebilen Şövalye Adası'dır. Şehir içi otobüs ve minibüslere ek olarak, küçük Dolmuş botu ve denizi de Calis plajına ulaşım imkanı sağlıyor ve tatilciler için büyük bir rahatlık sunuyor. Sıcak yaz günlerinin serin akşamları, tatillerini Calis'te geçirenlerin ayrıcalığı. Yaklaşık 6 km uzunluğundaki kumsal, Akdeniz'de 95 milyon yıldır yaşamış olan Caretta - Caretta kaplumbağalarının üreme alanı, eşsiz gün batımı açısından da önemlidir. 
 
Çalış Plajı'nda kiralık araba
Fethiye Calış araç kiralama olarak size en son model, araç kiralama ve transfer olanakları sunmaktadır. Geniş araç kapasitesi ile haftada 7 gün, günde 24 saat hizmet vermektedir. Firmamız kaliteli hizmet, müşteri memnuniyeti ve dürüst çalışma prensiplerini benimser.
Araçlarımın bulunduğu yeri tercih ederseniz, tercih ettiğiniz yere teslim edebilirsiniz. Tüm araçlarımız TAM KASKO'dur ve araçların periyodik bakım ve temizlik hizmetleri yapılmıştır.
 
Fethiyede araç kiralama ve  Fethiye rent a car hizmetlerimizden yararlanmak için rezervasyon yapabilir yada iletişime geçebilirsiniz.
 
top