ALIŞ YERİ
ALIŞ YERİ MEVKİ
ALIŞ TARİHİ / SAATİ
PARA BİRİMİ
DÖNÜŞ YERİ
DÖNÜŞ YERİ MEVKİ
DÖNÜŞ TARİHİ / SAATİ

Havalimanı Araç Kiralaması

 Ancak araç kiralama işlemlerini gerçekleştirecek olan kişilerin yolculukları hakkında tam teşekküllü bir bilgi vermeleri de söz konusu olabilecektir. Önceden rezervasyon yaptırarak; havalimanına iniş saatlerini ve tarihlerini firmalara iletmeleri gerekecektir. Böylelikle de zaman kaybetmeden araçlarına erişebilecek olan sürücülerin, kısa süre içerisinde şehir merkezine erişim sağlayabilmelerinin avantajlarını kullanabilmeleri durumu ortaya çıkabilecektir.

Bu konuda fecar rent a car olarak dalaman havalimani araç kiralama konusunda sizlere profesyonel oto kiralama hizmeti vermekteyiz.

Havalimanında Araç Kiralamanın Avantajlı Yönleri

Havalimanlarının genel itibarıyla şehir merkezinden uzak noktalarda bulunmasından ötürü, şehir merkezine gidebilmek adına mutlaka bir vasıtaya gereksinim duyulmaktadır. Vasıta tercihlerini taksi ya da toplu taşımadan yana kullanmayarak, daha avantajlı ve daha konforlu seyahatini sürdürmek isteyen kişilerin araç kiralama firmalarıyla iletişim kurdukları görülebilmektedir. Aynı zamanda da planlamalarını harfiyen yerine getirmek ve zaman kaybetmemek adına da bu şekilde hareket ettikleri de söylenebilmektedir. Yolculukları sonlanır sonlanmaz, rezervasyonlarına bağlı olarak, firmalar tarafından araç temini işlemleri gerçekleşebilecektir. İstedikleri modelde var olan bu araçları planlamaları dahilinde istedikleri kadar kullanabilme durumları da havaalanında rent a car işlemlerini gerçekleştirmekte olan firmalar tarafından hayata geçirilebilecektir. Aynı zamanda da tüm kullanıcılarının bu şekilde avantajlı bir hale gelmelerinde de pay sahibi olabilecektir.

Havalimanında Araç Kiralama İşleminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

·        Kiralık araçların uçuşun sonlanması anından itibaren talep edilen kişilere teslim edilmektedir. Bunun için uçuşun sonlanacağı zamanı rent a car firmalarına iletmek yeterli olacaktır.

·        Rent a car firmalarından havalimanlarına teslim edilmesi istenilen kiralık araçlar için ekstra bir hizmet bedeli ödenmemelidir. Bazı firmalar bu tip bedelleri tahsil etmek istese de rent a car firmalarının hizmet politikalarında böyle bir bedel bulunmamaktadır.

·        Yurtdışı uçuşlar sonrasında kiralık araç talebinde bulunan kişilerin rötar ya da aktarmalı uçuş seçeneklerinden yararlanmaları halinde, bu durumu araç kiralama firmalarına belirtmeleri gerekmektedir. Böylelikle de iki tarafın mağduriyeti engellenebilecek ve teslim edilme süresinde esneklik meydana getirilebilecektir.

·        Kiralık araçların talep eden kişilerin istekleri doğrultusunda teslim edilip edilmediğine de dikkat edilmelidir. Aynı zamanda da söz konusu araçların sigorta ve kaskoya sahip olması da göz ardı edilmemesi gereken bir durum olduğunun da farkına varılmalıdır.

·        Havalimanında ofisi bulunan rent a car firmalarıyla sınırlı kalınmamalıdır. Aynı zamanda da havalimanına araç tesliminde bulunabilecek olan diğer firmalar da değerlendirilmeye alınmalıdır.

·        Araç kiralama konusunda deneyim sahibi ve güven veren firmalara yönelmek en etkili yöntem olacaktır. Bu konuda fiyat ikinci plana atılarak; hizmet kalitesini muazzam bir biçimde gösteren araç kiralama firmalarına yönelmek gerekecektir.

Fecar rent a car ile sizde tanışın profesyonel araç kiralamanın tadını çıkartın.

top