ALIŞ YERİ
ALIŞ YERİ MEVKİ
ALIŞ TARİHİ / SAATİ
PARA BİRİMİ
DÖNÜŞ YERİ
DÖNÜŞ YERİ MEVKİ
DÖNÜŞ TARİHİ / SAATİ

Yeşilüzümlü Araç Kiralama

Fethiye, Türkiye'nin turistik beldelerinin başında gelen; doğasıyla, deniziyle insanı kendisine bağlayan tatil merkezidir. Tatilciler için vazgeçilmez olmasının sebebi ise birçok tatil merkezlerine yakın olmasıdır. Fethiye’de görülmesi gereken yerler arasında Üzümlü Tatil Köyü liste başında yer almaktadır. Fethiye'nin bu eşsiz güzelliklerini görmek, deneyimlemek istiyorsanız; Fethiye Üzümlü araç kiralama hizmetlerine bakmadan karar vermeyin. Tatil mekânları olarak oldukça geniş bir alana yayılmış olan Fethiye tatil beldesini araçsız ziyaret etmek tatilinizi biraz zorlaştırabilir. Fethiye Üzümlü araç kiralama hizmetleriyle zamandan tasarruf ederek Fethiye’yi daha fazla keşfedebilirsiniz.

Üzümlü Köyü, doğal yapısı bozulmamış, gerek tarihi yapısı gerekse yeşil doğasıyla insan elinin çok az değdiği ender tatil köylerimizdendir. Fakat buna rağmen karayolu ulaşımı oldukça gelişmiştir. Ziyaretçilerin kafasında oldukça soru işreti bırakan, ‘Üzümlü ’ye nasıl gidilir ?‘ sorusu ise ziyaretçilerin kafasında oldukça yer edinmektedir. Üzümlü gelişmiş karayolu ile ulaşımı oldukça kolaydır. Yol rotası karışık olmayan nadir tatil beldelerimizdendir. Kendi vasıtanız ile yolculuk yapacaksanız harita yardımı ile rahat bir yolculuk yapabilirsiniz. Fethiye Üzümlü araç kiralama hizmetlerinden faydalanarak araç temin etmek istiyorsanız tek yapmanız gereken ihtiyacınıza göre araç belirlemek ve yola çıkmaktır.

Üzümlü Tatil Köyü

Üzümlü Köyü, ismini neredeyse tatil köyünü kaplayan asma üzüm bağlarından almaktadır. Tadını damakta bırakan sarı üzümleriyle ünlenmiştir. Üzümlü Köyü’nde yapılacak aktivitelerin başında bu asma bahçelerini görmek gelebilir. Şehir hayatından uzak, yapılaşmanın oldukça az olduğu Üzümlü Köyü, stresten uzak bir tatil imkânı sunar. Ayrıca yüksek oksijen seviyesi eşliğinde doğa yürüyüşleri gerçekleştirebilir, daha sağlıklı bir vücuda sahip olabilirsiniz. Lahit ve antik mezarları görebilir medeniyeler hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Fethiye Üzümlü araç kiralamahizmetleri ile Üzümlü Köyü’nün eşsiz doğasını görebilirsiniz. Araç kiralama işlemleri için tek yapmanız gereken ihtiyacınız doğrultusunda kiralama hizmetleri sunan bir firma ile anlaşmaktır. Kiralama işlemleri sizin belirttiğiniz süreler içerisinde geçerlidir. Araç modeli, kapasitesi, özellikleri müşteri ihtiyacına göre şekillenmektedir. Bu da kiralama hizmetlerinin çeşitlenmesine sebep olmuştur. Kurumsal firmaları tercih ederek hem kampanyalardan faydalanabilir, hem de oluşabilecek zararlara karşı kendinizi koruma altına almış olursunuz. İmzalanan sözleşme haricinde kullanıcıya ek maliyet yüklenmez. Bu durumda gönül rahatlığıyla tatilin keyfini çıkarabilirsiniz. 

Tarihi mimarisinde zamana direnen otantik bir dağ kasabası! Osmanlı döneminden kalma taş evler hala kullanılmaktadır. Bölgeye adını veren üzüm bağları, son zamanlarda gelişen şarap yapımı ile gelişiyor. Tarihsel Kökler Göçebe ve belki de Likya adalarına yayılan Yeşilüzümlü halkı, bu güzel doğayı, gösterdikleri hoşgörü ve misafirperverlikle insanlara daha da çekici hale getirmektedir.

Yeşilüzümlü sözde "DASTAR" ile ünlüdür. Dastar'ın bir simge haline gelmediği bir ev olmadığı gibi; Geleneksel yöntemlerle dokunan Dastar, pamuk, yün veya ipek iplikler kullanılarak yapılır. Dokunan her parça farklıdır - başka bir ortak yoktur. Yeşilüzümü sakinleri ev yapımı şaraplar sunarken, dokuma hakkında her türlü bilgiyi size verecektir.
AÇIK PAZAR alanda her cuma kuruldu. Buradaki kafeler, yerlilerle kaynaşmak için çok sevimli yerlerdir. Ayrıca, farklı lezzetlerde börek bulabileceğiniz iki adet pide odası bulunmaktadır. Eski bir üzüm evi restore edildi ve WINE HOUSE olarak açıldı. El yapımı şarap ve üzüm suyunun tadına bakabilir ve ev yapımı yiyecekler yiyebilirsiniz. Zeytin, zeytinyağı, sirke, incir ve yöreye ait birçok farklı ürünü de tadabilirsiniz.
Üzüm ve araç kiralama
Firmamız size en iyi fiyat ve bakımlı araç kiralama ve transfer hizmeti sunmaktadır ... Firmamız geniş araç kapasitesi ile 7/24 en iyi hizmeti sunmaktadır.
Deneyimli sürücülerle havalimanı transferini Antalya ve Dalaman Havalimanı Üzümlü çevresinde en iyi fiyatla yapıyoruz. Tüm araçlarımız tamamen sigortalıdır ve periyodik olarak servis edilir. Fethiye arac kiralama, Araba kiralama Fethiye, Fethiye rent a car hizmetlerimiz ile kesintisiz ve kaliteli hizmet vermekteyiz.

top