ALIŞ YERİ
ALIŞ YERİ MEVKİ
ALIŞ TARİHİ / SAATİ
PARA BİRİMİ
DÖNÜŞ YERİ
DÖNÜŞ YERİ MEVKİ
DÖNÜŞ TARİHİ / SAATİ

Jeep Safari

Fethiye bölgesinde Jeep safari düzenleyen firmalar genellikle aynı güzergahı kullanırlar. Bazen farklılık olsada eğlence ve içerik birbirinden farksızdır. Tlos, yakaköy, saklıkent ve rafting jeep safari düzenleyen firmaların ana düzergahıdır. Ayrıca toros daglarının zirvesinde bulunan girdev yaylası, ve girdev gölüne 4x4 araclarla yapılan günübirlik turlar da mevcuttur. 3000 sene öncesinde Likyalılardan kalma tarihi eserleride içinde barındıran ve muhtesem göl manzarasına sahip girdev yaylası, yöre halkının tabiriyle yaylalamaya gelmiş sıcak insanları, organik yiyecekleri , dogayla başbaşa, şehrin stresinden uzak, kuşseverlerin ilgisini cekecek sayıda kuşu gölde barındıran, fotograf severlerin dönmek istemeyecekleri bir yer. Sabah 08:30 da konakladığınız otellerinizden  jeeplerle alınıyorsunuz, Antalya istikametinde yaklasık 40 dk lık bir yolculuk sonrası akdağların eteklerinden dağa tırmanmaya baslıyoruz.
Marmaris Bölgesinde de Jeep Safari turlarımız genellikle Aynı Fethiye'de ki gibi Eğlence, doğa ve tarih içerikli turlardır. Araçlar cok konforlu olmasada eğlençe için buna katlanmaya deger.

Dilerseniz aynı turu kiralık araçınızlada gercekleştirmeniz mümkün olabilir. Tabiki bu size özel bir tur olacağından dilediğiniz rotayı internetten araştırıp belirleyebilir, araç seçeneğinizi sitemiz üzerinden online yapabilirsiniz. Şimdiden iyi eğlenceler. Bunun için Dalaman havalimani arac kiralama, Dalaman arac kiralama, Dalaman havalimani rent a car gibi hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

 

 
top